Ajo është ndarë nga i fejuari i saj, por po vazhdon jetën mjaft mirë.

Dhe Paris Hilton dukej në humor të mirë, derisa mori pjesë në lansimin e ProD.n.a. Skincare në klubin e natës Just Cavalli, në Milan, të martën,

38 vjeçarja dukej sensacionale në një fustan lejla, me dekolte të hapur.

Paris dukej për mrekulli, derisa ekspozoi gjoksin.

Image
Image