Nysret Muçiqi dhe Merita Halili po sjellin një bashkëpunim.

Nysret Muçiqin dhe Merita Halilin së shpejti mund ta kemi rastin t’i shohim në një duet.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Nysreti në një intervistë për “Prive”, i cili njoftoi se pas një pauze çifti po rikthehen me këngë.

Këngëtari bëri të ditur se kënga po punohet në studion e Virusit në Tetovë dhe pritet të publikohet së shpejti.

Fansave të tyre u mbetet të shohin se çfarë po sjellin çifti simpatik, shkruan lajmi.net.