Një autobus i linjës Shkup-Tetovë është përfshirë nga flakët para pak çashtes. Raportohet se udhëtarët kanë dalë nga autobusi me shpejtësi sapo kanë vërejtur flakët.

Sipas informacioneve të para nuk ka persona të lënduar dhe se zjarri ka shkaktuar vëtëm dëme materiale.