Rrahja e Flor Mumajesit nga kolegu i tij Stine, ka krijuar edhe ironi në mediat sociale.

Në një prej faqeve në fb është bërë një foto montazh ku këngëtari mumajesi pyet se ku ndodhej, dhe posht shfaqet fotoja e spitalit Nën Treza.

Ndërkohë që nuk kanë munguar as komentet nga fansat të cilët e krahasojnë Stinen me kamponët e boksit botëror, por ka pasur dhe prej tyre të cilët e konsiderojnë ofendim të të gjuaj Stine me grusht.

Screenshot_7

12342848_10153453232528371_7161170562113577438_n