Shkëndija fiton 2:0 testin me Orenburgun e Rusisë. Emini dhe Imeri shënojnë golat për kuqezinjtë, ndërsa debutojnë përforcimet e janarit, Ibraimi e Husmani. Pas operimit të meniskut rikthehet Junior.

Loading...