GASHI ka bërë debutimin e tij në televizione amerikane.

Ky është padyshim viti i GASHI-t.

Siç thotë vetë reperi në këngën e tij më të fundit me G-Eazy, ky është një vit që i përket atij dhe arritjes së famës që po e ndjek tash e sa kohë.

Reperi me prejardhje shqiptare ka performuar mbrëmë në emisionin shumë të ndjekur në Amerikë, ‘Tonight show with Jimmy Fallon’, duke e kthyer studion në një festë, përcjell Gazeta Express.  Gjithashtu, është zbuluar edhe data e publikimit të bashkëpunimit të GASHI-it me Ledri Vulën, i cili vjen më 15 shkurt./Gazeta Express/

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/reperi-shqiptar-e-kthen-ne-feste-emisionin-me-te-ndjekur-ne-amerike-626278/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Loading...