Rezarta Shkurta me burrin e saj Ermalin po e sfidojnë të ftohtin në Zvicër.

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe burri i saj Ermal Hoxha janë duke pushuar në Zvicër dhe nga atje këngëtarja e njohur i ka publikuar disa imazhe, shkruan lajmi.net.

Në disa prej postimeve çifti shihen duke e sfiduar të ftohtin pasi kanë zgjedhur që të relaksohen në pishinë jashtë derisa temperaturat janë të ulëta.

Rezarta dhe Ermali janë ndër çiftet më të komentuara në media për arsye të ndryshme.