Ja dhe Cristiano Ronaldo si nuk e keni parë kurrë më parë.Ylli i Realit të Madridit është filmuar duke kënduar këngën e Rihannës “Stay” për skuadrën e tij kombëtare, Portugalinë, teksa po udhëtonte me avion.

Ronaldo e lëshon aq shumë veten në këngë saqë përvec zërit, ai performon dhe me gjeste fytyre qesharake. Me sa duket futbollisti ka zbuluar dhe një talent tjetër të tijin, muzikën.