Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa për nder të Shën Valentinit ka vendosur ta realizoj një fotosesion, shkruan lajmi.net.

Nga ky fotosesion i realizuar ajo me ndjekësit në Instagram e ka shkëputur një foto në të cilën shihet ‘topless’.

“Valentinët e zi”, ka shkruar ajo pranë fotografisë të postuar dhe fansat i kanë shkruar komente të ndryshme.

Kjo nuk është hera e parë që Rovena ka realizuar foto në të cilat shfaqet provokative./Lajmi.net/

Loading...