“Sa e du dashninë”, është kënga më e re me videoklip e publikuar nga artisti i mirënjohur Shpat Kasapi, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur, Gramoz Kozeli kurse videon e ka realizuar MB Production.

Këngën tashmë mund ta gjeni në kanalin, YouTube dhe pritet të ketë suksesin e merituar nga publiku. /Lajmi.net/

Loading...