Mozzik është një nga reperët më të dëgjuar dhe më të komentuar të momentit.

Ai shpesh ka treguar se për të arritur këtu, atij iu desh shumë punë e sakrifica, teksa këtë e ka bërë me talent të tij, pa pasur asnjë përkrahje.

Për të gjithë ata që duan një ditë të bëjnë ëndrrat realitet, Mozzik vjen me një thënie motivuese.

“Kurrë mos i hapni dritaret e zemrës , pa e pa motin mirë”, ka shkruar ai./Indeksonline/