Motrat Mustafa janë këngëtaret që i dhanë muzikës popullore shqiptare vetëm hite që u dëgjuan për vite me radhë.

Ato përveç me këngë të reja janë shumë aktive në mbrëmje e në koncert.

Motrat Mustafa përfolen shumë sidomos për jetën e tyre private.

E dje, Sahidja kishte ditëlindjen e në këtë ditë ajo mori urime dhe dhurata të shumta mirëpo sot, ajo ka postuar një foto ku shihet një parfum i shtrenjtë që e ka marrë sot./ORAinfo/