RRonaldoNjë i ri 17 vjeçar nga Danimarka, Shanta ka thënë se ka shpenzuar mijëra euro vetëm që të duket sikur idolli i tij, Cristiano Ronaldo.

Shanta madje bartë edhe mbiemrin Ronaldo, ndërsa ka fluturuar pesë herë vetëm për ta takuar portugezin.

17 vjeçari kopjon mënyrën se si veshet, stilin e flokëve dhe bartë fanellën e tij.

“Obsesioni im për Ronaldon është shumë i madh. Nuk kam ide se sa mijëra euro kam shpenzuar vetëm për tu dukur sikur ai”, ka thënë Shanta.

Dua ta jetojë mënyrën e jetesës që ai bënë ka thënë 17 vjeçari, transmeton Klan Kosova.

RRonalldo

RRonallldo