Taulant Seferi nuk i kanë shkuar punët ashtu siç i kishte planifikaur ai dhe skuadra e Young Boys nga Zvicra, shkruan gazeta “Lajm”.
Talenti shqiptar nga Maqedonia, për shkak të dhimbjeve në gjurin e majtë, ka kyer një tjetër ndërhyrje kirurgjikale dhe kështu do të jetë edhe për disa muaj jashtë tereneve të futbollit. Operimi ka ndodhur para dy javësh nga mjeku i tenistit të njohur Federer në qytetin e Bernës. Kujtojmë, se 19-vjecari ishte kishte operuar të dy gjuajtë edhe në muajin mars të vitit të kaluar. Seferi ka zhvillaur dy ndeshje për Young Boys./lajm

Loading...