Në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli sot ka pasur festë.

Me këtë rast nuk kanë munguar as urimet dhe surprizat nga njerëzit e saj më të dashur siç është familja, shkruan lajmi.net.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku tregon se një portret e saj iu bë dhuratë nga djali i vogël, Lumi.

Shyhretja deri më tani ka sjell një sërë projektesh dhe bashkëpunimesh tejet të suksesshme.