Të dashuruarit thirren mes vete me lloj-lloj nofkash përkëdhelëse. I gjejnë më të bukurat e më të ëmblat, shkruan “Kosovarja”.

Edhe djali i Afrim Muçiqit, Albioni, ka një nofkë për bashkëshorten e tij Alberinen, të cilën e quan “Mbretëreshë”.

Sa herë që ai poston një foto me të shoqen, nuk le pa e shoqëruar me një simbol-kurorë, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë foto, çifti duken mjaftë elegant dhe natyrisht mjaftë të dashuruar./Kosovarja/