Albërie Hadërgjonaj është nga këngëtaret me të komentuara në mediat rozë në viset shqiptarre, transmeton Gazeta Metro.

E bukura Albërie nuk po di të plaket, ajo madje po e mban vetën shumë mirë në formë të duhur.
E këtë herë në krahun e saj është gjendur një këngëtar tjetër poashtu I famshëm dhe qe nuk po di të plakët as ai.

Nuk dihet nëse dy artistët kanë performuar bashkë mbrëmjen që lamë pas, apo ndoshta kanë dal që të shoqërohen e më pas edhe e kanë shkrepur këtë foto bashkë.

Por, shikojini se sa bukur duken ata dy, krahë njëri-tjetrit.