Është publikuar një foto e vjetër e Stresit në të cilën ai shihet nën shoqërinë e Oriola Marashit.

“Vipat e Bllokut” para disa minutash e kanë publikuar një foto në të cilën shihen reperi Stresi dhe Oriola Marashi, shkruan lajmi.net.

Sipas tyre kjo fotografi është realizuar para disa vitesh, atëherë kur Oriola ende nuk ishte bërë pjesë e OTR.

Imazhi dëshmon se dyshja kanë qenë miq mjaft të mirë mes vete. Një tjetër dëshmi është se Oriola ka ndryshuar dhe sot duket akoma më seksi.