Aktorja Teuta Kransiqi sërish u vu në fokus të mediave për shkak të serialit “iStar” që po shfaqet në televizionin publik të Kosovës, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja e njohur u përfshi në një vorbull diskutimesh, të cilat megjithatë nuk është se i bënë shumë përshtypje.

Teuta është mami e dy vajzave, Tares dhe Kaies, që janë dashuria e madhe e saj, shkruan “Kosovarja”.

Sot, Teuta ka ndarë në rrjete sociale një foto me të bijën, Kaien, në momente mjaftë intime mes të dyjave.

Një dashuri si e tyre…/Kosovarja/