Teuta Selimi, është një nga emrat më të dashur e më të kërkuar të muzikës ‘live’.

Ajo ishte e ftuara e radhës në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, e cila ka folur për jetën e saj mes Zvicrës dhe Kosovës, shkruan lajmi.net.

Përveç jetës private, këngëtarja Selimi flet edhe për karrierën e bujshme profesionale dhe fillimet e saj.

Se si e përshkruan paraqitjen e parë në publik dhe ku këndoi për herë të parë e zbulon storia e mëposhtme. /Lajmi.net/

Loading...