Liverpool duket se do t’i bëjë disa ndryshime në skuadër.
Liverpool dëshiron t’i bëjë disa transferime, duket ditur se janë shumë afër ta fitojnë Premierligën.

Skuadra angleze është e interesuar në mesfushorin e Trabzonspor, Abdulkadir Omur, përcjell lajmi.net.

Liverpool është i gatshëm që të ofroj 15 milionë euro për transferimin e mesfushorit që po cilësohet si ‘Leo Messi i ri’.

Omur ka shënuar dy gola dhe ka bërë gjashtë asistime deri më tani në këtë sezon, ndërsa është vetëm 20 vjeçar. /Lajmi.net/