Reperi, Mozzik dhe bashkëshortja e tij, Loredana Zefi u bënë prindër për herë të parë të një vajze të quajtur, Hana, shkruan lajmi.net.

E tanimë, Loredana gjatë gjithë kohës është pranë vajzës e cila ka një kujdes të veçantë për të. Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, e që mbase ky është imazhi i tyre më i ëmbël si nënë e bijë.

Vlen të ceket se, Mozzik dhe Loredana kanë filluar me koncerte pas një kohe të gjatë ku tani po shijojnë edhe ndjenjën e të qenurit prind. /Lajmi.net/