Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore ka nisur një vit të mbarë dhe me plot angazhime, shkruan lajmi.net.

Ajo ka hedhur dy imazhe në llogarinë e saj personale, Instagram teksa thotë se mezi po pret të vijë vikendi.

“Nuk po mund të pres për këtë vikend pas një jave që kam punuar shumë, gjërat e mira që kam përgatitur. Nuk po mund të pres për juve që t’i shihni gjërat. Po, 2019”, ka shkruar ajo.

Vitin që e lamë pas, Rita korri suksese të mëdha e cila lansoi edhe albumin pas gjashtë vitesh. /Lajmi.net/