GranitXhakagranitXhakaa

Granit Xhaka tregon se, prej se është fejuar, është bërë tjetër person. Mesfushori kosovar megjithatë shton se nuk po mendon ende për martesë, shkruan Zëri.info.

“Kjo nuk është ende e qartë. E fejuara më ka ndryshuar, jam bërë më i pjekur, më i matur. Ajo më jep forcë aty ku kam nevojë. Edhe familja ime, gjithashtu. Pa ta, nuk do të isha ku jam sot”, theksoi futbollisti i Borussia Monchengladbachut dhe përfaqësueses zvicerane për mediat gjermane. /Zëri/