Këngëtari Yll Limani, na e ka fituar zemrën të gjithëve me ëmbëlsinë e tij e edhe muzikalisht.

Limani është shumë i lezetshëm e simpatik, dhe po që ka thyer zemra vajzash edhe me talentin e tij për të krijuar këngë të bukura që gjithmonë i flasin dashurisë.

Por ta lëmë anash pak Yllin…

A e njihni të vëllanë e tij Artin?

Ai sot feston ditëlindjen ndërsa Ylli e ka uruar vëllain e tij në Instagram duke i shprehur edhe dashurinë.

“Për beben që na kanë tranu sa herë u rrëzojshe, se mami na fajsojke mua e Hanën për ty. Urime ditëlindja”, ka shkruar Liman. /Prive.al