Zaimina Vasjarin e ka ‘tradhtuar’ pallto që e ka veshur, duke e zbuluar kështu se nën të nuk ka sytjena.

Këngëtarja Zaimina Vasjari e ka realizuar një foto të re të cilën e ndau me ndjekësit në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e postuar ajo duket tejet elegante, mirëpo një detaj e bën të duket edhe më seksi.

Këngëtarja shihet e veshur me pantallona dhe pallto të zeza mirëpo kjo e fundit e ‘zbulon’ se nuk ka veshur fare sytjena.

Kapela në kokë e bën të duket akoma më elegante./Lajmi.net/