Zedhenesja FSHF dhe sekratarja FFKNë Prishtinë nuk kanë zbarkuar vetëm futbollistët e kombëtares shqiptare, të cilët do të luajnë nesër në orën 14.00 miqësoren ndaj kombëtares së Kosovës.

Në mesin e tyre ka edhe shumë zyrtarë të lartë të FSHF-së, që edhe kanë pranuar zhvillimin e kësaj ndeshje festive.

Sikurse mësohet nga mediat kosovare, në “Hotel Emerald”, aty ku po qëndrojnë të dyja skuadrat, nuk mund të mungojë drejtoresha e famshme për marrëdhëniet me publikun apo e njohur zëdhënësja e FSHF-së.

Ajo vetë ka publikuar në rrjetet sociale një foto me nënshkrimin: “Me Sekretaren simpatike të Federatës futbollit të Kosovës!

Më poshtë shikoni fotografitë e një prej femrave më seksi në futbollin shqiptar:

Jona  DervishiJona Dervishi 2Jona Dervishi3Jona Dervishi4Jona Dervishi5Jona Dervishi6